ÖNCE AJANSIMIZI TANITALIM SİZE…

BİZ, İSTANBUL'UN AVRUPA YAKASI’NDA MASLAK'TAYIZ. TELEFON VE MAIL TRAFİĞİMİZ, İŞE GİDİŞ / DÖNÜŞ TRAFİĞİ KADAR YOĞUN. BU SEBEPLE İŞYERİMİZ, EVİMİZ. SOĞUK PLAZALARA İNAT, İNSANA DOKUNAN, YARATICI İŞLER PEŞİNDE KOŞAN, PORTAKAL SUYU GİBİ ENERJİK, FAYDASI BOL BİR PR AJANSIYIZ.

MARKANIZ / ŞİRKETİNİZ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

TIPKI PORTAKALI SIKMAK GİBİ AJANSIMIZIN DA SUYUNU SIKIP, TÜM FAYDALARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ

OLAY YERİ İNCELEME

Medya ve müşteri ilişkilerinizi kurar ve geliştiririz, genel iletişim politikalarını oluşturur, kurum içi iletişimi sağlar, teknolojik gelişmelere adapte eder ve liderlik iletişimi gibi iletişim çalışmalarının bir kurumsal iletişim planı içerisinde hayata geçirilmesini sağlarız.

PROJE / ETKİNLİK

İş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen özel etkinlik, proje ve içerik geliştirilmesini yaparız. Bu çalışmaları markalara artı değer katacak şekilde benzerlerinden farklı ve yaratıcı detaylarla kurgularız.

MEDYA İLİŞKİLERİ

Gazete, dergi, radyo ve tv gibi geleneksel, internet ve sosyal medya gibi dijital mecralarda markaların mesajlarının takipçilerine doğru ve zamanında ulaştırılması, basın mensupları ve farklı sektörlerden fikir önderleri ile iyi ilişkilerin kurulması ve hedeflere göre başarılı sonuçlar elde edilmesi için çalışırız.

BİZİMLE ÇALIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

3
ÜÜÜÇ
2
İKİİİ
1
BİİİİR
0
HADİ BAŞLAYALIM
Back to Top